Статті
Містер Юрист лого

Піклуємось про кожен Ваш договір.

Стаття: Юридичний аутсорсинг. Що це? Або як допомогає бізнесу юридичний супровід.

АУТСОРСИНГ

(Англ. Outsoursing, букв. - залучення сторонніх ресурсів), передача компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Це угода, за якою робота виконується людьми з зовнішньої компанії, які зазвичай є також експертами у цьому виді робіт. Дозволяє використовувати досвід професіоналів, скоротити ризики і знизити витрати, збільшуючи віддачу вкладених коштів (Джерело). Варто зауважити, що навіть в словнику, при наведенні прикладів аутсорсингу, наведені найпоширеніші галузі, в яких аутсорсинг, як варіант отримання якісних професійних послуг, вже міцно стоїть на ногах. Юридичний аутсорсинг там не згадується, і це логічно, тому що ринок цієї сфери тільки формується і на його формування впливає кожна компанія, яка зацікавлена в наданні послуг юридичного аутсорсингу.

Чому юридичний аутсорсинг - це вигідно?

 1. Економія грошей
  Оскільки мета бізнесу - отримання прибутку, то важливим питанням є економія грошових ресурсів. Якщо для штатного фахівця потрібні робоче місце, зарплатня, відпускні та лікарняні, премії та різні мотиваційні складові, що вимагають витрат, то в аутсорсингової фірми всі процеси налагоджені - вони не хворіють і не йдуть у відпустку і завжди тримають «руку на пульсі».
  Висновок: аутсорсинг вигідний для бізнесу.

 2. Штат професіоналів
  Сучасному бізнесу доводиться вирішувати масу питань із співробітниками, підрядниками, постачальниками, захистом інтелектуальної власності, захищатися від споживачів і т.д. і т.п. І звичайно будь-який керівник розуміє, що це абсолютно різні сфери права, і жоден, навіть найдосвідченіший юрист не може у всьому цьому професійно розбиратися. А піддавати свій бізнес юридичній ризику ніхто не хоче.
  Висновок: аутсорсинг вигідний для бізнесу.

 3. Комплексне рішення
  Ви можете запропонувати вирішення всіх юридичних проблем «під ключ». Залучення всіх необхідних фахівців для вирішення питань компанії лягає на плечі компанії-підрядника.
  Висновок: аутсорсинг вигідний для бізнесу.

Отже, ми розглянули основні привілеї для підприємців, які дивляться в бік аутсорсингу і готові доручити юридичний захист свого бізнесу сторонній компанії. Так, плюси в цьому дійсно є і це вигідно.

Взято з матеріалу «лабораторія юрмаркетинга Дмитра Засухіна»

Компанія «Містер Юрист» пропонує юридичний аутсорсинг згідно тарифного плану, який обрав клієнт. Для більшого задоволення клієнта, ми використовуємо індивідуальний підхід для вибору надання послуг.

067-727-65-10   

Перейти на головну сторінку

© ТОВ "Містер Юрист", 2016 | конт. тел.: 067-727-65-10, email: misterjuryst(песик)gmail(крапка)com | Усі права захищено